Лабораторія | Afina Pallada

Лабораторія

Агрохімічний аналіз грунту

Масова частка в ґрунті макро- та мікроелементів, органічна речовина, кислотність ґрунту, тип та ступені засолення, катіонообмінна здатність грунту, агрономічна підтримка, виявлення та усунення причин проблемних ділянок

Аналіз рослин

Визначення причини пригнічення рослин, планування фоліарних підживлень (хімічна та функціональна діагностика рослин, мікологічний аналіз)

Аналіз насіннєвого матеріалу

Основні посівні якості насіння (схожість та енергія насіннєвого матеріалу, чистота насіння, маса 1000 насінин, вміст домішок, мікологічна експертиза)

Аналіз води

Якість питної води згідно норм ДСанПін 2.2.4-171-10, якість води для зрошення - усі показники згідно вимог ДСТУ 2730:2015, якість води для застосування у бакових сумішах

Точне землеробство

Це система управління продуктивністю посівів, заснована на використанні комплексу послуг агролабораторії, супутникових та комп'ютерних технологій

Аналіз добрив

Хімічний аналіз мінеральних добрив допоможе вам дізнатися склад і якість добрив, правильно розрахувати норму внесення, перевірити постачальника, розпізнати підробку

Завантажити прайс
Про компанію

Про нас

Агролабораторія ТОВ «НДЦ АФІНА ПАЛЛАДА»  є незалежним центром, орієнтованим в першу чергу на якість та точність. Ми пишаємося тим, що пропонуємо економічно ефективні та комплексні пакети для тестування ґрунту,рослин, добрив та насіння, а також найсучасніші доступні інтерпретаційні рекомендації.

Наш сертифікований персонал та професійні агрономи готові допомогти Вам у вирішенні всіх ваших питань, що виникають у процесі вирощування.

ХТО МИ?

 Науково-дослідний центр «Афіна Паллада» є сучасною компанією, що швидко розвивається з 2019 року. Успішно пройшли міжлабораторний раунд інституту ґрунтів ім Соколовського, та маємо всю технічну та кваліфікаційну базу для роботи в даному напрямі. Наші клієнти – це вже більш як 1000 фермерських господарств усієї України.

 Точність результатів і відповідальність — фундамент нашої роботи. Ми вважаємо, що тестування грунту є відправною точкою при визначенні дій, необхідних для отримання високоврожайних і високоякісних культур.

ПЕРЕВАГИ

 На відміну від більшості лабораторій, агролабораторія «Афіна Паллада» є незалежним центром, орієнтованим в першу чергу на якість та точність.